MATRACE OCEAN Zobrazit větší

MATRACE OCEAN

Nový produkt

Vysoce kvalitní ortopedická matrace Ocean, skládající se ze dvou značkových studených pěn Eucafeel a Breeze.

Více informací

Doručení: 1 - 2 týdny

6 999 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

S matrací Ocean bude Váš spánek dokonale pohodlný a klidný. Matrace splňuje ty nejvyšší parametry kvalitních matrací. Jedná se o vysoce kvalitní zdravotní matraci české výroby s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi.

Informace:

matrací Ocean dosáhnete klidného a zdraví prospěšného spánku. Studená pěna, z níž je matrace vyrobena, je dokonale elastická, vzdušná a prodyšná. Je složena ze dvou profilů s odlišnou tuhostí studené pěny. Pouhým otočením matrace si zvolíte Vámi vyhovující tuhost. 

Matrace dodáváme v několika různých rozměrech, aby ideálně pasovaly do všech postelí z naší nabídky.


Složení matrace:

Matrace Ocean je vyrobena ze studené pěny Eucafeel a Breeze a její devízou je vysoká objemová hmotnost. Matrace vyniká svou ergonomií, díky které poskytuje ideální podporu celého těla. Perfektní odvětrávání matrací je důležitým prvkem, který zcela zamezuje množení plísní, bakterií a roztočů. Matrace Ocean splňuje tuto podmínku na výbornou. 

Součástí balení je kvalitní antibakteriální potah, jehož obsahem je výtažek z léčivé rostliny Aloe Vera, který má blahodárné účinky na zdraví. Vysoce prodyšný potah můžete kdykoliv stáhnout a vyprat v klasické pračce do teploty 60°C. Pro svoje složení je potah vhodný jak pro alergiky, tak astmatiky.

Pro výrobu matrace je použita profilovaná HR studená pěna s obsahem sójového oleje gramáže 43kg/m3. Matrace Ocean se skládá ze dvou studených pěn jiné tvrdosti: světlá pěna má tvrdost 3,1 kPa a 3,9 kPa tmavší. 

Horní vrstvy jsou vyrobeny z mimořádně prodyšné studené pěny EUCAFEEL gramáže 45kg/m3, tvrdost 1,5 kPa (modro/bílá barva). Na druhé straně je mimořádně prodyšná visko pěna BREEZE gramáže 50kg/m3, tvrdost 1,8 kPa (tmavší modrá). Vrstvy jsou slepeny dispersním lepidlem.

Matrace Ocean má výšku, včetně potahu, 22 - 23 cm. Její maximální nosnost je až 120 kg.


Potah matrace:


Bavlna 42%, PES 58%
Matrace je prošita PES rounem 200g + PES pleteninou.


Údržba:

Potah matrace můžete bez obav prát do 60°C. I po vyprání si zachová svou jemnost a bude i nadále příjemný na dotek.Recenze

Napsat recenzi

MATRACE OCEAN

MATRACE OCEAN

Vysoce kvalitní ortopedická matrace Ocean, skládající se ze dvou značkových studených pěn Eucafeel a Breeze.

Příslušenství

Produkty ve stejné kategorii