MATRACE EARTH Zobrazit větší

MATRACE EARTH

Nový produkt

Ortopedická zdravotní matrace Earth, skládající se ze dvou značkových studených pěn s antibakteriální úpravou Sanitized.

Více informací

Doručení: 1 - 2 týdny

4 199 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Matrace Earth splňuje ty nejvyšší parametry kvalitních matrací. Jedná se o vysoce kvalitní zdravotní matraci české výroby s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi.

Informace:

Matrace Earth je složena ze dvou profilů s odlišnou tuhostí studené pěny. Pouhým otočením matrace si zvolíte vámi vyhovující tuhost. Součástí matrace je antibakteriální potah a použitá pěna je s antibakteriální úpravou Sanitized.

Matrace dodáváme v několika různých rozměrech, aby ideálně pasovaly do všech postelí z naší nabídky.


Složení matrace:

Matrace je složena ze dvou značkových studených pěn s antibakteriální úpravou Sanitized. Ortopedické vlastnosti, jichž dosahuje právě studená pěna, podtrhují kvalitu matrace Earth. Materiál každé strany ložné plochy má jinou tuhost, proto tak dokonale přizpůsobíte matraci Vašim potřebám a minimalizujete tak riziko nesprávného zvolení tuhosti. Díky použití studené pěny je matrace prodyšnější a zamezuje tak vzniku a usazování plísní a roztočů. Matrace Earth dosahuje díky svému provedení a použité studené pěně vynikajících ortopedických vlastností, které určitě oceníte. Pěna si také zachovává dlouhodobou užitnou hodnotu.

Matrace Earth splňuje ty nejvyšší parametry kvalitních matrací, čehož důkazem je také luxusní potah, kterým je matrace opatřena. V potahu jsou zapuštěny výtažky z léčivé rostliny Aloe Vera Barbaensis, která působí antibakteriálně, je velmi šetrná k pokožce a je vhodná jak pro alergiky, tak i pro astmatiky. V průběhu spánku se postupně uvolňuje extrakt z Aloe Vera, který napomáhá k dokonalému relaxování během noci. Každé ráno se tak budete cítit jako znovuzrození.

Matrace je vyrobena z profilovaných pěn gramáže 32kg/m3 a dvou stupňů tvrdosti. Černá vrstva má tvrdost 3,3 kPa a červená 4 kPa. Černá je standardní pěna, červená je standardní pěna s antibakteriální úpravou Sanitized. Tyto dvě pěny jsou spojeny bez použití lepidel.


Matrace Earth má výšku, včetně potahu, 19 cm. Její maximální nosnost je až 120 kg.


Potah matrace: 


Bavlna 42% + PES 58%.
Matrace je prošita PES rounem 200 g + PES pleteninou.

Údržba:

Potah matrace můžete bez obav prát do 60°C. I po vyprání si zachová svou jemnost a bude i nadále příjemný na dotek.Recenze

Napsat recenzi

MATRACE EARTH

MATRACE EARTH

Ortopedická zdravotní matrace Earth, skládající se ze dvou značkových studených pěn s antibakteriální úpravou Sanitized.

Příslušenství

Produkty ve stejné kategorii