MATRACE LAURA PUR Zobrazit větší

MATRACE LAURA PUR

Nový produkt

Ortopedická zdravotní matrace Laura Pur, skládající se ze značkových pěn Eurofoam ® 

Více informací

Doručení: 2 - 3 týdny

3 170 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Kvalitní zdravotní matrace české výroby s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Matrace Laura PUR se vyznačuje vysokou pružností, tvarovou stálostí a dlouhou životností.

Informace:

Jádro matrace Laura je tvořeno bez použití lepidla.

Složení matrace:

1) 8 cm vysoká profilována flexibilní pěna 28kg/m3 s tvrdostí H3

2) 8 cm vysoká profilována flexibilní pěna 25kg/m3 s tvrdostí H2

Pouhým otočením matrace můžete zvolit mezi měkčí a tužší tvrdostí. Možnost výběru tuhosti ložné plochy pouhým otočením matrace mezi měkčí a tužší minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace.

Výška jádra je 16 cm a celková výška včetně potahu je 17 cm.

Matrace je složena ze značkových pěn  Eurofoam ®. Do profilu matrace jsou zakomponovány vzduchové kanálky, které zamezují vzniku a usazování plísní a roztoků. Matrace dosahuje díky svému provedení vynikajících ortopedických vlastností. Pěna si také zachovává dlouhodobou užitnou hodnotu.

Matrace je opatřena luxusním potahem, obsahující výtažek z rostliny Aloe Vera, která má pozitivní vliv na pokožku lidského těla a působí antibakteriálně. Látka s vysokým obsahem bavlny je navíc prošita termorounem z dutého polyesterového vlákna. Díky svým vlastnostem a materiálu je potah vhodný jak pro alergiky, tak astmatiky a především je vysoce antibakteriální.


Barevné provedení jádra se může lišit od fotografie produktu. Studená pěna je vždy materiálem a kvalitou totožná. Jde pouze o barevné provedení.

Údržba:

Potah matrace můžete bez obav prát do 60°C. I po vyprání si zachová svou jemnost a bude i nadále příjemný na dotek.Recenze

Napsat recenzi

MATRACE LAURA PUR

MATRACE LAURA PUR

Ortopedická zdravotní matrace Laura Pur, skládající se ze značkových pěn Eurofoam ® 

Produkty ve stejné kategorii