MATRACE LAURA HR Zobrazit větší

MATRACE LAURA HR

Nový produkt

Ortopedická zdravotní matrace Laura, vyrobená z elastické sedmizónové studené pěny.

Více informací

Doručení: 2 - 3 týdny

4 248 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Hledáte matraci, která bude šetrná k Vašemu zdraví a bude splňovat ty nejvyšší ortopedické parametry? Pak je matrace Laura HR tím správným řešením!

Informace:

Jádro matrace Laura HR je tvořeno ze studených pěn bez použití lepidla.

Matrace Laura HR se skládá ze dvou studených pěn jiné tvrdosti:

1) 8cm vysoká profilována studená pěna 40kg/m3 s tvrdostí H3 – tvrdá (růžová barva)
2) 8cm vysoká profilována studená pěna 38kg/m3 s tvrdostí H2 – středně tvrdá (šedá barva)

Pouhým otočením matrace můžete zvolit mezi měkčí a tužší tvrdostí. Možnost výběru tuhosti ložné plochy pouhým otočením matrace mezi měkčí a tužší minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace.

Výška jádra je 16 cm a celková výška včetně potahu je 17 cm.

Matrace je složena ze dvou značkových studených pěn  Eurofoam ®. Do profilu matrace jsou zakomponovány vzduchové kanálky, které zamezují vzniku a usazování plísní a roztoků. Matrace dosahuje díky svému provedení a použité studené pěně vynikajících ortopedických vlastností. Pěna si také zachovává dlouhodobou užitnou hodnotu.

Matrace je opatřena luxusním potahem, obsahující výtažek z rostliny Aloe Vera, která má pozitivní vliv na pokožku lidského těla a působí antibakteriálně. Látka s vysokým obsahem bavlny je navíc prošita termorounem z dutého polyesterového vlákna. Díky svým vlastnostem a materiálu je potah vhodný jak pro alergiky, tak astmatiky a především je vysoce antibakteriální.


Barevné provedení jádra se může lišit od fotografie produktu. Studená pěna je vždy materiálem a kvalitou totožná. Jde pouze o barevné provedení.

Údržba:

Potah matrace můžete bez obav prát do 60°C. I po vyprání si zachová svou jemnost a bude i nadále příjemný na dotek.Recenze

Napsat recenzi

MATRACE LAURA HR

MATRACE LAURA HR

Ortopedická zdravotní matrace Laura, vyrobená z elastické sedmizónové studené pěny.

Produkty ve stejné kategorii